Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
pannaanna ja ci powiem krotko...nie chcesz ze mna gadac to nie gadaj i wrzuc na luz a wrzodow na mozgu to sobie u siebie poszukaj OK
ja to i tak juz p....e bo po cholere zakladac watek rasizm jesli dyskusja jest o czyms innym
nie zgadzasz sie z moim zdaniem...nie ma problemu ale nie podchodz do tego tak emocjonalnie bo to tylko forum a nie zadyma na wiejskiej zabawie
i udanej imprezki panstwu zycze....sam sobie dam bana

a to tak na przebudzenie

Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
...... ........ ........ ....... ...... ....... ......... ..... ......


"bo szkoda liter - jestes JEDYNY, to na pewno."
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pannaanna666 napisał:
...... ........ ........ ....... ...... ....... ......... ..... ......


"bo szkoda liter - jestes JEDYNY, to na pewno."


Panna zaczynasz sie robic nudna ale schizofrenia paranoidalna nie wybiera. Nikt cie tu nie neka czy sie czepia.
Nie potrafisz sie ustosunkowac do czyjejs wypowiedzi to po prostu daruj sobie i nie odbieraj tego jako atak.
Jestem jaki jestem i nie musisz mnie tu komplementowac. To Holandia i nie zachowuj sie jak typowy Polak.
Kazdy ma prawo do swojego zdania i to wcale nie znaczy ze ma wrzoda na mozgu czy ojca z Pakistanu.
Tak wiec proponuje nie wchodzmy sobie w droge bo naprawde nie jestes kims z kim moge umowic sie na
browar i normalnie pogadac. Pociskajcie sobie wazelinke z towarzyszem kolkiem i powodzenia wam zycze.
Ja i tak zaczalem traktowac was jak powietrze bo zachowujecie sie jak obrazone primadonny. Po jakiego
wuja czepiacie sie mnie w kazdym watku??? Czy dlatego ze taka wasza natura czy po prostu nie potraficie sie ustosunkowac do moich wypowiedzi i atak to jedyna forma obrony.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
mareks_ams napisał:
pannaanna666 napisał:
...... ........ ........ ....... ...... ....... ......... ..... ......


"bo szkoda liter - jestes JEDYNY, to na pewno."


Panna zaczynasz sie robic nudna ale schizofrenia paranoidalna nie wybiera. Nikt cie tu nie neka czy sie czepia.
Nie potrafisz sie ustosunkowac do czyjejs wypowiedzi to po prostu daruj sobie i nie odbieraj tego jako atak.
Jestem jaki jestem i nie musisz mnie tu komplementowac. To Holandia i nie zachowuj sie jak typowy Polak.
Kazdy ma prawo do swojego zdania i to wcale nie znaczy ze ma wrzoda na mozgu czy ojca z Pakistanu.
Tak wiec proponuje nie wchodzmy sobie w droge bo naprawde nie jestes kims z kim moge umowic sie na
browar i normalnie pogadac. Pociskajcie sobie wazelinke z towarzyszem kolkiem i powodzenia wam zycze.
Ja i tak zaczalem traktowac was jak powietrze bo zachowujecie sie jak obrazone primadonny. Po jakiego
wuja czepiacie sie mnie w kazdym watku??? Czy dlatego ze taka wasza natura czy po prostu nie potraficie sie ustosunkowac do moich wypowiedzi i atak to jedyna forma obrony.



jestes psychiatra?


P.S. posiadam dokumentacje od takiego lekarza, ale na co innego .... i to akurat nie powod do lez
wrecz przeciwnie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
drogi marusiu
nie mozna miec wrzoda na czyms czego sie nie ma
dobrze sie ustosunkowalem do twojej wypowiedzi???
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
kolek napisał:
drogi marusiu
nie mozna miec wrzoda na czyms czego sie nie ma
dobrze sie ustosunkowalem do twojej wypowiedzi???


Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
mareks_ams napisał:
. Po jakiego
wuja czepiacie sie mnie w kazdym watku??? Czy dlatego ze taka wasza natura czy po prostu nie potraficie sie ustosunkowac do moich wypowiedzi i atak to jedyna forma obrony.


Hahaha, podchodzisz do forum zbyt emocjonalnie !
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
drogi marusiu
nie mozna miec wrzoda na czyms czego sie nie ma
dobrze sie ustosunkowalem do twojej wypowiedzi???


Rozumiem ze wiesz to to z autopsji
Popracuj jeszcze nad sensem bo nawet malpe mozna nauczyc pisac
Twojej kolezanki nawet nie komentuje bo widze ze robi tu tylko jak zwykle
za przydupasa he he.
A do mlodziezy nic nie mam. Emocjonalnie podchodze do zycia w realu
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
mareks_ams napisał:
a to tak na przebudzenie

a ten filmik to Cię całkowicie zaprzecza... muza muzą ale co ma do "naszego" o rasizmie teledysk z tanczacymi afro-amerykanami... ?

implicit.harvard.edu/implicit/

Dla Ciebie marku abyś sprawdził czy w podświadomości też jesteś rasisą...
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
mareks_ams napisał:
kolek napisał:
drogi marusiu
nie mozna miec wrzoda na czyms czego sie nie ma
dobrze sie ustosunkowalem do twojej wypowiedzi???


Rozumiem ze wiesz to to z autopsji
Popracuj jeszcze nad sensem bo nawet malpe mozna nauczyc pisac
Twojej kolezanki nawet nie komentuje bo widze ze robi tu tylko za przydupasa he he.



wlasnie,nawet malpe...
Zgłoś wpis


Bliżej nas